• RU
 • UA
 • Замовити дзвінок 067 869 88 80 Контакти

  О клинике

  Головна

  Про клініку

  Estrlife Clinic -Клініка естетичної медицини в самому серці нашої столиці. Ми цінуємо красу і вміємо створювати її своїми руками!

  Ми практикуємо сучасні, хірургічні методи омолодження обличчя, профілактику старіння, вдосконалення особи і тіла.

  Всі доктора Estrlife Clinic – висококваліфіковані фахівці, з великим професійним досвідом. Які допомагаємо підтримувати природну красу з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта і вдосконалювати зовнішність.

  Наш персонал

  Лікарі клініки працюють виключно на кращих косметичних лініях з Америки і Франції. Використовувані для проведення процедур і рекомендовані пацієнтам для домашнього догляду лінії косметологічних препаратів представлені унікальними розробками європейських і американських інститутів і лабораторій.

  Контакти

  Кривенко Олена Леонідівна

  Засновник і провідний доктор клініки

  Понад 11 років досвіду роботи в косметології, ін'єкційної практиці. Понад 150 міжнародних дипломів та сертифікатів. З любов'ю до своєї справи.

  Веліева Лолiта Янівна

  Лікар, дерматолог-косметолог, трихолог

  Іванова Ольга Геннадіївна

  Лікар косметолог

  Про клініку

  Ми маємо в своєму розпорядженні все саме передове і інноваційне обладнання, методики, які ретельно відібрані і постійно оновлюються за принципом «Все найкраще». У нас велика кількість новітніх лазерних апаратів і широкий спектр пропонованих послуг в області естетичної медицини.
  Відмітна особливість Estrlife Clinic – поєднання високого професіоналізму фахівців і затишній, сучасної і комфортною обстановки.
  До нас звертаються за рекомендацією знайомих, колег і родичів. Це кращий показник того, що ми рухаємося в потрібному напрямку і повністю виправдовуємо довіру наших пацієнтів.

  Послуги

  Кращі пропозиції

  Механічна чистка обличчя

  800 грн

  УЗ Чистка

  700 грн

  Мигдальний пілінг

  700 грн

  Ліфтинг

  2 100 грн

  Консультація лік. косметологу

  200 грн

  Консультація лік. дерматолога із застосуванням дерматоскопу

  500 грн

  Класичний массаж обличчя

  500 грн

  ANTI-AGE догляд

  2000 грн

  Як нас знайти