ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Лазерна епіляція і родимки

Родинки и лазерная эпиляция 1

У багатьох людей з родимками виникає дилема, чи варто їм проводити лазерну епіляцію. Щоб розвіяти всі ваші сумніви, давайте розберемося, які бувають родимки і чому вони не є протипоказанням для лазерної епіляції.

 

Які бувають родимки?

 

Родимки утворюються з меланоцитів, які швидко розмножуються. Це пігментні клітини шкіри. Розрізняються вродженні та набуті, а також складні, шкірні і сполучені невуси. Як розпізнати родимі плями? Для цього необхідно відвідати фахівця-дерматолога, оскільки родимі плями можуть приймати самі різні форми – не тільки ті, що в нашій свідомості – маленькі коричневі плями. Колір родимки може змінюватися і приймати різні кольори. Від синього до коричневого і чорного. Вони також можуть бути тілесного кольору і взагалі не виділятися. З’являються в основному на тих частинах тіла, які схильні до впливу сонячного світла.

 

Як розпізнати родимки?

 

Родинні плями легко діагностуються за допомогою дерматоскопа. Пристрій дозволяє спостерігати і оцінювати пігментовані структури: на рівні епідермісу, шкірно-епідермального кордону і верхніх шарів дерми. Дерматоскоп – або поверхневий мікроскоп – в основному використовується для розрізнення злоякісних і доброякісних уражень при одночасному поліпшенні виявлення меланоми. Відеодерматоскопія також використовується все частіше і частіше, що дозволяє побачити до 100-крат збільшення досліджуваного зображення.

 

У мене багато родимок, на яких росте волосся. Чи можна їх видалити за допомогою лазерної епіляції?

 

Під час лазерної епіляції родимки, не рекомендується піддавати волосся, які виступають з неї. Більш того, щоб забезпечити максимальну безпеку (яка завжди є пріоритетом при будь-якої косметичної процедури) і не піддавати себе будь-яким наслідкам для здоров’я, волосся на таких ділянках шкіри слід тільки підстригати, а не висмикувати або дратувати лазером. А якщо родимка викликає постійний дискомфорт – краще звернутись до лікаря для процедури видалення родимок.

– У ситуації, коли володіння родимкою для нас дуже незручно, а докучливе або випукле волосся з нашої точки зору непривабливе, вам слід проконсультуватися з дерматологом, який може дати рекомендації з хірургічного видалення всіх коричневих родимок. Тим не менше, немає ніяких медичних протипоказань для проведення лазерної епіляції при наявності родимок, на яких росте волосся.

 

Чи є родимі плями протипоказанням до лазерної епіляції?

 

Родимі плями не є протипоказанням для лазерної епіляції. Проте, особливу увагу слід їм приділяти під час процедури. Під час первинної консультації перед процедурою, ви отримаєте необхідну інформацію про лазерну епіляцію і будь-які протипоказання до неї. Як уже згадувалося вище, родимки не перешкоджають вам відвідувати лазерну епіляцію.

Якщо у вас є кілька родимок, це не обов’язково означає, що ви повинні відмовитися від видалення волосся за допомогою бритви, лазера або хімічної депіляції. Застереження в тому, що шкіра і родимка можуть трохи дратуватися, і вкрай рідко може статися опік родимки після лазерної епіляції. До того ж, більшість родимок не є «злоякісними» і не можуть стати такими. Проте, доцільно обробляти цю зону з певною обережністю, щоб уникнути чутливості, яка може викликати почервоніння або припухлість.

Якщо на тілі є родимки, косметолог перед депіляцією забарвлює їх спеціальним білим олівцем, який використовується, наприклад, під час макіяжу. Завдяки цій обробці коричневі родимки, тобто пігментовані родимі плями, захищені. Родимки не повинні дратуватися світлом будь-якого типу. Це пов’язано з медичними причинами. Ці типи дефектів шкіри не повинні піддаватися надмірному впливу як сонячного світла, так і променів, що випускаються головкою пристрою в салоні краси. Але фарбування їх білим олівцем ефективно захищає від можливого роздратування, так що вам нема про що турбуватися! Кожен пацієнт отримає детальні рекомендації та необхідну інформацію про хід процедури і можливі протипоказання для лазерної епіляції. Лазерна епіляція і родимки не перешкоджають людини можливості виконувати цей метод видалення небажаного волосся.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *